Buto perkraustymas

Buto  perkraustymas

Buto perkraustymas – perkraustymo paslaugos

Buto perkraustymo paslaugos

Buto perkraustymas Vilniuje. Perkraustome butus – pakuojame daiktus, sukrauname į dėžes, pakrauname į transporto priemonę, pervežame į naują butą, ten iškrauname, išpakuojame, surenkame baldus, išvežame naudotas pakavimo medžiagas. Jei Jums reikalingas buto ar namo baldų perkraustymas – drąsiai kreipkitės į mus.

Buto perkraustymas skirstomas į 2 rūšis:

1. Profesionalios buto perkraustymo paslaugos

Profesionaliomis perkraustymo paslaugomis verta pasinaudoti tada, kai neturite laiko patys ardyti baldus, pakuotis daiktus, jei turite daug brangių daiktų, kurie perkraustymo metu gali sudužti. Tuomet, geriausia užsakyti profesionalias  paslaugas „buto perkraustymas“ mūsų bendrovėje. Tokiu atveju, mes atvykstame pas Jūs, apžiūrime Jūsų turtą, paskaičiuojame, kiek reikia pakavimo medžiagų, kokio dydžio transporto prireiks daiktams pervežti, taip pat – kiek reikės krovėjų ir pakuotojų.

Mūsų darbuotojai atveš pakavimo medžiagas, supakuos Jūsų turtą, pakraus jį į automobilį, perveš viską į naujas patalpas, viską išpakuos, baldus pastatys į vietas. Tokios perkraustymo paslaugos kainuoja daugiau už paprastą perkraustymą, tačiau Jūsų daiktai nenukentės – tai svarbiausia priežastis, kodėl verta užsisakyti brangesnes paslaugas.

2. Dalinės perkraustymo paslaugos, arba nedidelio buto perkraustymas

Dalines perkraustymo paslaugas verta užsisakyti, jei nėra daug daiktų ir baldai perkraustomi tame pačiame mieste. Dažniausiai, užsakius pigesnes perkraustymo paslaugas, baldai nėra pakuojami į pakavimo medžiagas, tačiau profesionalios perkraustymo paslaugas atliekančios įmonės turi specialius dekius, kuriais nemokamai uždengia Jūsų baldus pervežimo metu.

Namo perkraustymo paslaugos

Norint perkraustyti namą, dažniausiai užsakomos profesionalios perkraustymo paslaugos paketas. Namo perkraustymą reikėtų planuoti iš anksto, kadangi namo daiktų saugus ir profesionalus supakavimas gali užtrukti dieną ir daugiau. Užsakant namo perkraustymo paslaugą, mūsų atstovas atvyksta pas Jus, apžiūri perkraustomus daiktus, suplanuoja perkraustymo datas, paskaičiuoja pakavimo medžiagas ir reikalingų darbuotojų skaičių.

Perkraustant gyvenamuosius namus, pirmą dieną daiktai yra pakuojami, o antrą dieną visas turtas perkraustomas į naujas patalpas, ten baldai surenkami, sustatomi į vietas. Daiktai gali būti išpakuojami mūsų darbuotojų, o jei neskubu, daiktus galite išsipakuoti ir Jūs patys. Panaudotas pakavimo medžiagas medžiagas, pagal išankstinį užsakymą galime išvežti Jums patogiu metu.