Biurų perkraustymas

Biurų perkraustymas

Profesionalios biuro perkraustymo paslaugos dar vadinamos biuro perkėlimo paslaugomis arba paprastai tariant – biuro perkraustymas. Užsakius paslaugą „biuro perkraustymas“, mūsų darbuotojas atvyksta pas Jus į biurą, apžiūri perkraustomas patalpas ir paskaičiavęs preliminarias kainas, pateikia komercinį pasiūlymą perkraustymo paslaugoms atlikti.

Biuro perkraustymo paslaugų plane numatytas perkėlimo laikas, perkraustymo datos, kraustyme dalyvaujančių darbuotojų skaičius, reikalingų pakavimo medžiagų kiekiai ir kainos. Taip pat, prieš perkraustymą gali būti suderinami senojo ir naujojo biuro planai, siekiant išsiaiškinti perkraustymo darbų eigą: kurios darbo vietos kraustosi pirmiausia, į kurias darbo vietas pirmiausia sukrauti atvežtus baldus, archyvus ar kitus biuro daiktus.

Biuro perkraustymas, įrangos perkėlimo paslaugos

Prieš biuro perkraustymo paslaugos datą, mūsų darbuotojai atveža užsakytas kartonines dėžes, į kurias Jūsų darbuotojai susideda asmeninius daiktus, taip pat Jūsų ar mūsų darbuotojai į dėžes sudeda archyvus ir kitus dokumentus, kurių Jums nereikės perkraustymo metu. Iš anksto supakavus daiktus, kurių nereikės artimiausiu metu, bus galima sutaupyti laiko perkraustant pagrindinius biuro daiktus.

Prieš perkraustymą išanalizuojami patalpų planai, sutariama kurie kabinetai turi būti perkraustomi pirmiausi, o kurie vėliau.

 Biuro perkraustymo paslaugos.

Perkraustymo dieną atjungiami kompiuteriai, išrenkami baldai, pakuojama biuro technika. Baldai pervežami į naujas biuro patalpas, pastatomi į vietas, pagal iš anksto suderintą planą. Dokumentai, biuro technika ir asmeniniai daiktai pervežami ir sudedami į jiems skirtas vietas.

Biuro perkraustymo planas

Didelio biuro perkraustymą svarbu iš anksto tinkamai suplanuoti. Nepamirškite, kad didelio biuro perkraustymas gali užimti ne vieną dieną. Tokiu atveju, Jums bus sunku laikytis numatytos darbo tvarkos. Todėl, prieš perkraustant biurą reikia suplanuoti kurie skyriai ar kabinetai turi dirbti nepertraukiamai, kas turi kraustytis pirmieji, o kas dirbti iki paskutinės sekundės.

Biurą perkraustyti galima visą vienu metu, arba atskirai – kabinetais ar skyriais. Esant reikalui biurą galima perkraustyti ir nakties metu, savaitgalį ar švenčių dienomis. Tokiu atveju, mažiausiai sutrukdomas Jūsų brangus darbo laikas. Be abejo, keletas Jūsų darbuotojų turėtų dalyvauti biuro perkraustymo paslaugos teikimo eigoje, jei iškiltų netikėtų trukdžių.

Dėl biuro perkraustymo pasitarkite su mūsų darbuotojais telefonu: 8 651 90245 arba užpildę užsakymo formą.