Baldų pervežimas

Baldų pervežimas

Baldų pervežimo paslaugos

Baldų perkraustymas Vilniuje

Baldų pervežimas Vilniaus mieste. Jūsų baldus pakrausime į krovininį automobilį, juos pervešime į reikalingą vietą, iškrausime, užnešime ir pastatysime į vietas. Be to, pas mus galite užsakyti ir baldininko paslaugą – baldus išrinksime, pervežtus baldus surinksime. Perkraustymo paslaugos com komanda patyrusi baldų pervežimo paslaugų teikime ir gali Jums padėti susitvarkyti su visomis problemomis, kurios atsiranda susiruošus pervežti savo baldus ir daiktus.

Atliekamas pilnas baldų pervežimas: baldus pervežame, pakrauname, pakuojame, surenkame ir išrenkame. Tačiau jei Jums reikalingos smulkios baldų perkraustymo paslaugos, mes taip pat galime Jums padėti. Galite užsakyti tik baldų pervežimo paslaugas – tai yra užsakyti tik krovininį mikroautobusą ar didesnį krovininį automobilį, tačiau tada pakrauti ir iškrauti baldus reikės Jums patiems. Taip pat, galite užsakyti tik krovėjų paslaugas, jei nereikia transporto paslaugos, o baldus reikia pernešti biure ar namuose iš vienos patalpos į kitą.

Baldų pervežimas atliekamas su krovininiais mikroautobusais ir didesniais automobiliais su būda, kurie pritaikyti būtent baldų pervežimui. Pats baldų pervežimas galimas kaip su krovėjų paslauga, taip ir užsakant tik transporto paslaugą.

Pakavimo paslaugos

Atliekame pakavimo paslaugas. Profesionaliomis pakavimo medžiagomis pakuojame dužius daiktus – indus, televizorius, servisus, vazas ir kitus daiktus, kuriuos reikia pervežti labai saugiai. Taip pat pakuojame baldus, paveikslus, buitinę ir biuro techniką. Parduodame kartonines dėžes pakavimui, kitas pakavimo medžiagas. Pakuojame siuntas, kurių nepakuoja pašto ar siuntinių skyriai.

Daiktai pakuojami į profesionalias pakavimo medžiagas – pakavimo popierių, plėvelę su oro burbuliukais. Pakuotės sutvirtinamos lipnia juosta arba plona pakavimo plėvele, saugančia daiktus nuo pakuotės atsidarymo, arba sandėliuojamus daiktus apsaugant nuo dulkių.

Mūsų pakuotoją su pakavimo medžiagomis galite išsikviesti tiesiai į savo namus ar biurą.

Krovinių gabenimas

Mūsų krovininiai automobiliai – Jūsų paslaugoms. Jei reikia pervežti krovinį, atvežti baldus, buitinę techniką iš prekybos centro, susisiekite su mumis. Mes galėsime ne tik atvežti, bet ir užnešti Jūsų prekes.